MÖBLER / Bord / Soffbord 14666609

nr 1466 6609

Soffbord

1950-tal, Mosaik. Bredd: 94. Djup: 48 cm, höjd: 56 cm, slitage, skador

Utrop:

600 kr

måndag 9 maj 2022
kl 19:07:40